Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  genelgenel  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Küçük kadınlar fan sitesine hoş geldiniz..

Fulya Zenginer

3 posters
YazarMesaj
Tuba
Admin
Admin
Tuba

Fulya Zenginer Empty
MesajKonu: Fulya Zenginer   Fulya Zenginer EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 12:54 pm

Küçük Kadınlar dizisinde Yeliz karakterini canlandıran Fulya Zenginer'den ilginç açıklamalar

Küçük Kadınlar dizisinde eniştesi tarafından taciz edilen Yeliz karakterini canlandıran Fulya Zenginer “Bu sahnenin ekrana gelmesinden sonra taciz cinayeti işleyen insanlardan ilginç mesajlar aldım” dedi

Kanal D’e yayınlanan ve büyük ilgi gören Küçük Kadınlar dizisinin Yeliz’i Fulya Zenginer, henüz 19 yaşında. Dizideki taciz sahnesinden sonra en çok konuşulan oyunculardan biri oldu. Zenginer, VATAN’ın sorularını yanıtladı:

Yakın çevreniz oyunculuğunuzu nasıl buluyor?

Baştan herkes daha çok tavsiyede bulunuyordu. Artık her bölümden sonra insanlar arayıp ’Fulya, iyi misin?’ deme ihtiyacı hissediyorlar. Halalarım ağlayarak arıyor. Hele hapishaneye girme sahnesinden sonra büyük halam ’yavrum, nasılsın? Çok kötüyüm burada.!’ diye hüngür hüngür ağladı.

Anneniz rahatsızlandığı gün seçmelere gitmişsiniz..

Daha ağırını yaşadım. İki Aile’e oynamaya başladığım ilk gün annem kalp krizi geçirdi, onu yoğun bakıma bıraktım. Nasıl gittiğimi hiç hatırlamıyorum, oradan da çekime gittim. Korkunçtu. Daha kahvaltı yapmamıştım, saat 3-4 oldu ve enerjik bir kızı oynamak zorunda kaldım. Oynadım, oynadım, oynadım, ’paydos’ dediler ağlamaya başladım.

Hayranlarınız tepkisi nasıl?

Boynuma atlayıp sarılıp öpenler de var, arkamdan ’Seni hiç sevmiyoruz’ diye bağıranlar da. Önceden çok demoralize oluyordum, artık takmıyorum. Kadın kelimesi asla ayıp değil. İnsanlar benim yaşımdaki bir kıza kadın demekten çekiniyor.

İnsanlar televizyonda izlediklerine inanıyor değil mi?

Tecavüz sahneleri daha yeni çekildiğinde bir teyze durdurdu beni yolda. Sana çok üzülüyorum kızım ama her şey düzelecek dedi.

Dizi bir yarayı işliyor...

Hapishanelerden mektuplar yağmaya başladı bana. Hediye gönderiyorlar. İçime çok dokunan bir şey. Bu rolü oynamadan önce çok düşündüm, ya yanlış yansıtırsam diye. Çünkü çok önemli bir konu, taciz. Ya eksik yansıtırsam ne olur? İnsanlar kat be kat fazlasını yaşıyor. Sanki kolay bir şey yaşıyorlarmış gibi gösterirsem diye çok korktum. Demek ki hissettiklerini bir nebze olsun dile getirmişim ki ’Beni biraz anlamışsındır’diye mektuplar gelmeye başladı taciz cinayeti işleyen insanlardan. Çekim yaptığımız okula faks göndermiş mesela birisi. ’Beni bir nebze anlamışsındır diye düşünüyorum. Silaha hayır’yazmış. Sonunda da Kapalı E Tipi Cezaevi Gümüşhane yazıyordu. O kadar içime dokundu ki ağlamak üzereydim.
http://kucukkadinlar.fanbb.net
yaprak
Küçük Kadınlar Hayranı
Küçük Kadınlar Hayranı
yaprak

Fulya Zenginer Empty
MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer   Fulya Zenginer EmptyPaz Nis. 04, 2010 2:29 pm

saol paylaşım için Very Happy
melis
Küçük Kadınlar Hayranı
Küçük Kadınlar Hayranı
melis

Fulya Zenginer Empty
MesajKonu: Geri: Fulya Zenginer   Fulya Zenginer EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 3:06 pm

yaprak demiş ki:
saol paylaşım için Very Happy

Fulya Zenginer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fulya Zenginer Biyografi
» fulya zenginer röportajı
» Fulya Zenginer röportaj
» Fulya Zenginer Hakkında
» ***fulya zenginer röportaj***