Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  genelgenel  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Küçük kadınlar fan sitesine hoş geldiniz..

***fulya zenginer röportaj***

3 posters
YazarMesaj
Tuba
Admin
Admin
Tuba

***fulya zenginer röportaj*** Empty
MesajKonu: ***fulya zenginer röportaj***   ***fulya zenginer röportaj*** EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 12:53 pm

-19 yaşındayım konservatuar sınavlarına hazırlanıyorum.oldum olası oyunculuk yapmayı çok istiyordum.benim için dizi oyunculuğu joker gibi bişey oldu.liseyi bitirdikten sonra tiyatro sınavlarına girdim ve kazandım.ilk olarak doktorlar dizisnde oynamaya başladım.ardından iki aile dizisinde rol aldım ve küçük kadnlar projesi gelince evet dedim.

BU PROJEDE SİZİ ÇEKEN NE OLDU?

-Küçük kadınlar okumaktan zevk aldığım çok sevdiğim bir kitapt bunun yanısıra senaryoyu duyduğumda bana çok heyecanlı geldi.kanal d ' de olması da benm için güzel bi sebepti.

OYNADIĞINI KAREKTERİN ÖZELLİKLERİYLE İLİGLİ BİRAZ BİLGİ ALABİLİR MİYİZ?

-Yeliz karekteri 15 yaşında.bulunduğu konumu hazmedemeyen zengin bir ailenn kızı olmak isteyen biri.bu karekteri sevmemdeki en büyük nedne insanlar izlerken bizim kız diyecekler deli dolu bulunduğu ortama neşe katan bir karekter.

GELEN PROJELERLE İLGİLİ FİKİR DANIŞTIĞIMN BİRİSİ VAR MI?

-Benim için annemin fikirleri çok önemlidir.eğer o yapma diyorsa onaylamıyorsa ben zaten kabul etmem.

OYNADIĞINIZ KAREKTRLE İLGİLİ ÖZEL BİR ÇALIŞMA YAPTINIZ MI??

-Çevremdeki 15 yaş grubundaki kızları inceledim.eskiden onlaırn yağtığı hareketler saçmagelirdi şimdi karekterim sayesinde anlayabiliyorum.

GERÇEK HAYATTA KARDEŞİNİZ VAR MI? ARANIZ NASIL?

-Bir ablam var onunla çok çatışırız ama severiz birbirimizi

fulya zenginer resimli röportaj..
http://kucukkadinlar.fanbb.net
yaprak
Küçük Kadınlar Hayranı
Küçük Kadınlar Hayranı
yaprak

MesajKonu: Geri: ***fulya zenginer röportaj***   ***fulya zenginer röportaj*** EmptyPaz Nis. 04, 2010 2:30 pm

fulyayı çok seviyom ya saol
melis
Küçük Kadınlar Hayranı
Küçük Kadınlar Hayranı
melis

MesajKonu: Geri: ***fulya zenginer röportaj***   ***fulya zenginer röportaj*** EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 3:05 pm

ben pek sevmem çok gıcık ama gözle ri güzel bitek

***fulya zenginer röportaj***
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fulya Zenginer röportaj
» Fulya Zenginer
» Fulya Zenginer Biyografi
» fulya zenginer röportajı
» Fulya Zenginer Hakkında