Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  genelgenel  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Küçük kadınlar fan sitesine hoş geldiniz..

Kazadan Sonraki İlk Röportaj

YazarMesaj
ipek*
Admin
Admin
ipek*

Kazadan Sonraki İlk Röportaj  Empty
MesajKonu: Kazadan Sonraki İlk Röportaj    Kazadan Sonraki İlk Röportaj  EmptySalı Tem. 27, 2010 4:37 pm

'DİZİNİN FİNALİ ŞOKE ETTİ'

BAYRAM KAYGUSUZ
“Küçük Kadınlar”ın ölümden dönen Armi’si Hande Soral geçirdiği kazanın ardından dizi çekimlerine devam etti. Genç oyuncu “Sette olursam iyileşmemin daha da hızlanacağını düşündüm ve o şekilde oldu” dedi.
Set çıkışında evine giderken kendi kullandığı aracıyla kaza yapan “Küçük Kadınlar”ın Armi’si Hande Soral, kırık kürek kemiği ve kaburgasıyla dizinin sezon finalini tamamladı. Kazadan sonra dinlenmek yerine çalışmaya devam eden Soral için son iki bölümde senaryoda değişiklikler yapıldı. Dizide Soral, bisiklet kullanırken bir trafik kazası geçirmiş gibi gösterilecek. Dizinin finaliyle de ilgili sürpriz açıklamalarda bulunan Soral, “Bu kadar sert bir final beklemiyordum” dedi.

Geçmiş olsun, kaza nasıl oldu?
Kendi arabamla setten dönüyordum. Kaza yaptığım yerin birkaç kilometre ötesinde İSKİ su çalışması yapıyordu. Mıcıra girdim ve tekerlekler ıslak olduğu için arabanın kontrolünü kaybettim. Aslında bu bir de tecrübesizlikle ilgili... Dört yıldır araç kullanıyorum ama karda, buzda, mıcırda araç kontrolünün nasıl sağlanacağını bilemediğim için böyle bir kaza başıma geldi. Olay sırasında şoka girdim, kendimi diğer koltuğa atıp korumuşum.

Kazadan sonra vücudunuzda kırıklar oluşmuş, bu sizi çalışırken zorlamıyor mu?
Kazadan sonra boynumda incinme, kürek kemiğimde ve kaburgalarımda kırık vardı. Arabanın patlayan camları sırtımda deri içinde kalmıştı. Onlar küçük bir operasyonla çıkartıldı. Çalışırken kaburgam beni çok zorluyor. Bütün set ekibi benim konforum için elinden geleni yapıyor.

Son bölümlerde oynamak sizin isteğiniz miydi?
Evet, ben istedim. Setten çıkarken kaza geçirmiştim ve sette olursam iyileşmemin daha da hızlanacağını düşündüm ve o şekilde oldu. Çok daha çabuk iyileşiyorum. Birçok sahne değişti ve o hırçın Armi yatarak hiçbir şeye müdahale etmeyen biri haline geldi ama o halde bile kavgasını etti.

Kazadan sonra senaryoda ne gibi değişiklikler oldu?
51. bölümde çektiğimiz sahneler vardı ama kaza geçirdikten sonra devamlılık zor olacaktı. Bu yüzden son iki bölümde revizyona gidildi. Birçok sahne tekrar çekildi. Yaptığım kazanın üzerine dizide bisiklet kullanırken kaza geçiriyorum. Yine “Küçük Kadınlar”ın başı dertte ablamızla ilgili bir problem yaşacağız. Son bölümde kıyamet kopuyor. Kızlardan birinin bildiği bir durum var. Dizinin sonu büyük bir sürpriz olacak.

Nasıl bir finalle son bulmasını istersiniz?
Açıkçası bu final benim düşündüğüm bir final değildi. Benim gönlümde çok fazla yaralayıcı olmayan bir final yatardı. Bizim finalimiz biraz sert geldi. O kadar çok acı çektik ki, daha hafif bir final daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Yanınızdan hiç ayırmadığınız bir uğurunuz var mı?
Bolca nazar boncuğu hediyesi geliyor. Bir de kendime kristal alacağım. Kristalin negatif enerjiyi yansıtma özelliği varmış.

Sevgiliniz Okan Yalabık’ın kazadan sonra başınızdan bir an olsun ayrılmadığını öğrendik. Nasıl gidiyor aşk hayatınız?
Çok iyi gidiyor. Her şey çok güzel gidiyor, çok mutluyum.

16.6.2009

Kazadan Sonraki İlk Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hande SoRaL Röportaj
» Hande ile kısa bir röportaj
» Fulya Zenginer röportaj
» ***fulya zenginer röportaj***
» Aslı Enver Röportaj'ı