Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  genelgenel  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Küçük kadınlar fan sitesine hoş geldiniz..

Dizilerdeki bu hareketler hoş değil

YazarMesaj
Tuba
Admin
Admin
Tuba

Dizilerdeki bu hareketler hoş değil  Empty
MesajKonu: Dizilerdeki bu hareketler hoş değil    Dizilerdeki bu hareketler hoş değil  EmptySalı Tem. 27, 2010 9:57 pm

Dizilerde bu hareketler hoş değil!
Geniş Aile'deki bir sahne öğrencilere kötü örnek oldu.

İzleyici nazan Sugeçti, Sabah'tan Yüksel Aytuğ'a gönderdiği mesajda Geniş Aile dizisinin Zekai ve arkadaşlarının gençlere nasıl kötü örnek olduğunu anlattı:

"Ben İstanbul'da bir ilköğretim okulunda öğretmenlik yapmaktayım. Kanal D de yayınlanan Geniş Aile dizisindeki Zekai karakteri, bir bölümde kolanın içerisine votka karıştırıp piknik alanına getirmişti. Dün (yani sınavdan önceki gün) 8. sınıf öğrencilerimiz aynı yöntemle okula içki getirip, sınıfta içtiler. Okul olarak şoktayız. Ayrıca böyle bir olayı nasıl engelliyebileceğimizi de bilmiyoruz. Düşünün, her türlü içeceğin içerisine karıştırıp getirebilirler. Aslında bu yaşıma kadar dizilerin çocukları etkilediği fikrine hep karşı çıkmışımdır. Örneğin Kurtlar Vadisi'nin toplumda şiddeti arttırdığını düşünmüyordum ama bu olay bana öyle olmadığını gösterdi. Malumunuz, insanlar toplumda gördüklerini uygularlar. İnsanlarda doğru ve yanlış kavramı böyle gelişir."
http://kucukkadinlar.fanbb.net

Dizilerdeki bu hareketler hoş değil
1 sayfadaki 1 sayfası