Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  genelgenel  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Küçük kadınlar fan sitesine hoş geldiniz..

Okan yalabık hande benim sevgilim değil..

YazarMesaj
Tuba
Admin
Admin
Tuba

Okan yalabık hande benim sevgilim değil.. Empty
MesajKonu: Okan yalabık hande benim sevgilim değil..   Okan yalabık hande benim sevgilim değil.. EmptyPaz Mart 07, 2010 3:30 pm

HANDE BENİM SEVGİLİM DEĞİL ARKADAŞIM!

Bizden kaçmaz magazin haberinde hande soral ve okan yalabığın birlikte olduğu söylenmiş hatta hande soral katıldığı programda okanla 6 aydır beraberiz demişti fakat okan yalabığın bizlere yaptığı röportaş bizleri şok etti. Okan yalabık 6 aydır hande benim sevgilim değil arkadaşımdı. O dizideki sevgilisi rolünü oynayan burak sağyaşarla birlikte fakat biliyorsunuzki dizi aşkları dizinin yönünü değiştirmemesi adına sakladık Burak benim arkadaşım olduğu için bunu basından sakladık hem Handeyle ben birlikte olsaydık başka biriyle bir yere gidip ve başka birini öpmesine izin verirmiydim?diyen okan yalabık başka bir soru işaretinede yanıt veriyordu:Handenin arabayla yaptığı kazada hastanede geçmiş olsun diye yanında bende vardım fakat burakta vardı YANINDAN ayrılmayan oydu diyerek röportajını tamamlayan okan, handeden başka hayatında bir olduğunu itiraf ederek röportaja son verdi.

Kaynak: bizden kaçmaz(magazin)

ÇOOOOK ŞAŞIRDIM YA BU NE DEMEKYORUMLARINIZ ARKADAŞLAR OKAN ESKİ SEVGİLİSİ YANİ BEGÜM BİRGÖRENLE BİRLİKTEYMİŞ YENİDEN GALİBA
http://kucukkadinlar.fanbb.net

Okan yalabık hande benim sevgilim değil..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hande ile kısa bir röportaj
» Hande'nin Tercihi
» Hande soral ın sesi
» Hande Soral Gecekondu'da
» Hande SoRaL Röportaj