Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  genelgenel  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Küçük kadınlar fan sitesine hoş geldiniz..

Küçük Kadınlar'da bir sürpriz olabilir

5 posters
YazarMesaj
yaprak
Küçük Kadınlar Hayranı
Küçük Kadınlar Hayranı
yaprak

Küçük Kadınlar'da bir sürpriz olabilir Empty
MesajKonu: Küçük Kadınlar'da bir sürpriz olabilir   Küçük Kadınlar'da bir sürpriz olabilir EmptyPaz Nis. 04, 2010 2:42 pm

Küçük Kadınlar'da bir sürpriz olabilir Medya
Hande Soral ve Burak Sağyaşar, izleyicinin Utku-Armi aşkını özlediğini söylüyor

Star TV’ye transfer olan ‘Küçük Kadınlar’ın Armağan’ı Hande Soral ve Utku’su Burak Sağyaşar ile bir sohbet gerçekleştirdik. Dizide iki aşığı canlandıran genç oyuncular sorularımızı yanıtladı;

Çekimleriniz nasıl gidiyor? Neler yapıyorsunuz?
Burak Sağyaşar: Benim eskisi kadar yoğun değil. Hikayede evlendiğim için genellikle Simge ve Selçuk ile sahnelerim oluyor. ‘Küçük Kadınlar’da hiç beklemediğimiz süprizlerle karşılaşabiliyoruz.
Hande Soral: Her şey çok güzel gidiyor. Star TV’de daha da güzel olacağına inanıyoruz. Kanal değişikliğinden herkesin haberi var. Bir de saatimizin 20.00’a alınması bizim izleyici kitlemiz açısından çok iyi oldu.

Utku ve Armi’nin ilişkisi Tezer yüzünden bitme noktasına geldi...
HS: Herkes özledi aslında Utku-Armağan aşkını. Evliliğin işin içine girmesi çatışmayı doğurdu. Evlilik olana kadar bu çatışmanın üstü örtülebiliyordu. Ama şimdi ortada evlilik kurumu var. Artık yapılan her şey bir hata olarak kabul edilecektir.
BS: Senaryoda öyle değişiklikler oldu ki, seyirci de Armağan’ın hayır demekle ne kadar haklı olduğunu gördü.

Canlandırdığınız karakterlere tepkiler nasıl?
HS: Bana sadece ‘Utku’yu bu kadar üzme artık’ tarzında yorumlar geliyordu. Şimdi ise ‘Ne olacak’, ‘Ayrılsın sana dönsün’ deniliyor.
İnternetten takip ettiğim kadarıyla Utku-Armağan aşkı bitmesin tarzında yorumlar da çok fazla.
BS: İzleyiciler bu ilişkinin bitmediğini hâlâ finalde de olsa beraber olacaklarını düşünüyorlar.
Kendime bu kadar
acı çektirmezdim!

Gerçek hayatta böyle bir durumda kalsanız ne yapardınız?
BS: Aldatan bir adam değilim. Aldatmam.
HS: Ben de böyle bir durumla karşı karşıya kalmazdım. Kalsam bile kendime bu kadar acı çektirmezdim.

Yeni projeler var mı?
HS: Görüştüğümüz projeler var ama henüz netleşen bir şey yok. Öyle onlarca teklif alıyorum gibi bir durum söz konusu değil.
BS: Bana da sürekli teklifler geliyor. Bunların görüşmeleri devam ediyor. Çok fazla reklam teklifi geliyor. Ama ben sinema filmi istiyorum.
sevda**
Küçük Kadınlar Hayranı
Küçük Kadınlar Hayranı
sevda**

MesajKonu: Geri: Küçük Kadınlar'da bir sürpriz olabilir   Küçük Kadınlar'da bir sürpriz olabilir EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 1:29 pm

çok güzel her yerde bu resim var başka bi resim yok mu mesela utku armi daha değişik resim yani
Tuba
Admin
Admin
Tuba

MesajKonu: Geri: Küçük Kadınlar'da bir sürpriz olabilir   Küçük Kadınlar'da bir sürpriz olabilir EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 2:39 pm

caNIM AYRI AYRI RÖPORTAJLAR OLDUĞU İÇİN KOYDUM ZATEN HEPSİ Bİ YERDE ÇEKİLMİŞ BİTNE DAHA VAR BURESİMLERDEN İSTERSENİZ KOYİM
http://kucukkadinlar.fanbb.net
Elanurr
Küçük Kadınlar Hayranı
Küçük Kadınlar Hayranı
Elanurr

MesajKonu: Geri: Küçük Kadınlar'da bir sürpriz olabilir   Küçük Kadınlar'da bir sürpriz olabilir EmptyPaz Nis. 18, 2010 1:02 pm

p.için saol
ipek*
Admin
Admin
ipek*

MesajKonu: Geri: Küçük Kadınlar'da bir sürpriz olabilir   Küçük Kadınlar'da bir sürpriz olabilir EmptySalı Nis. 20, 2010 8:45 pm

saolll

Küçük Kadınlar'da bir sürpriz olabilir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küçük kadınlarda kim kimdir
» Küçük kadınlarda değişim rüzgarı
» küçük kadınlar
» KÜÇÜK KADINLAR”
» küçük kadınlar röportajı