Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  genelgenel  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Küçük kadınlar fan sitesine hoş geldiniz..

ÖNCE EŞİNİ ALDATTI SONRA CANLI YAYINDA...

YazarMesaj
Tuba
Admin
Admin
Tuba

ÖNCE EŞİNİ ALDATTI SONRA CANLI YAYINDA... Empty
MesajKonu: ÖNCE EŞİNİ ALDATTI SONRA CANLI YAYINDA...   ÖNCE EŞİNİ ALDATTI SONRA CANLI YAYINDA... EmptyPtsi Mart 08, 2010 5:48 pm

ÖNCE EŞİNİ ALDATTI SONRA CANLI YAYINDA MİLYONLARIN ÖNÜNDE ÖZÜR DİLEDİ!... VE BEYAZ SARAY’DAN DA DESTEK TELEFONU ALDI!
Eşini birden fazla kadınla aldatan ünlü golfçü Tiger Woods'a, ABD Başkanı Barack Obama'dan destek... Tiger Woods'un yürek dağlayan, "Eşimi aldattım. Seks bağımlılığı tedavisi görüyorum. Eşimden ve herkesten özür diliyorum" açıklaması üzerine, Woods'u telefonla arayan Obama kendisine destek verdi.
http://kucukkadinlar.fanbb.net
Tuba
Admin
Admin
Tuba

ÖNCE EŞİNİ ALDATTI SONRA CANLI YAYINDA... Empty
MesajKonu: aşkın yaşı yoktu   ÖNCE EŞİNİ ALDATTI SONRA CANLI YAYINDA... EmptyPtsi Mart 08, 2010 5:49 pm

Yozgat'ta 14 Şubat “Sevgililer Günü” sabah evden ayrıldıktan sonra geri dönmeyen ve yakınları tarafından da polise “kayıp” olarak ihbar edilen 75 yaşındaki kadın, polis tarafından sevdiği adamın evinde bulundu.

Şeyhosman Mahallesi'nde oturan 4 çocuk annesi Ayşe Biçer, bir telefon bayiinden kontör alırken, 9 çocuk babası Bekir Demirtaş ile tanıştı. Birbirlerine telefon numaralarını veren Biçer ve Demirtaş, evlerine döndükten sonra konuşup evlenmeye karar verdi. Ayşe Biçer, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde yakınlarına çarşıya gidiyorum diyerek evden ayrıldı, bir daha da kendisinden haber alınamadı. Ayşe Biçer'in oğlu Şemsettin Bolat, Emniyet Müdürlüğü'n gidip annesinin hayatından endişe ettiğini belirterek kayıp başvurusunda bulundu. Polis, arama çalışması başlatırken, Şemsettin Bolat da kentteki yerel gazetelere kayıp ilanı verdi. Beş gündür, kentin altını üstüne getirip annesini ararken, polis ekipleri Ayşe Biçer'in izine ulaştı, Aşağı Nohutlu Mahallesi'nde Bekir Demirtaş'ın evinde buldu. Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Biçer ve Demirtaş, imam nikahıyla evlendiklerini söyledi. İfadeleri alınan çift, daha sonra evlerine gönderildi.

Ayşe Biçer, Bekir Demirtaş’a ilk görüşte aşık olduğunu belirterek, “Bekir Demirtaş’a kaçtım. Oğlum beni çok aramış, üzüldüm. Şu an ben çok mutluyum” dedi.

Demirtaş ise, “Tanıştıktan bir gün sonra Leyla Biçer, beni telefonla arayarak evle kavga ettim, sana geliyorum dedi. Ben de evlenmek istiyordum, kabul ettim, buluşup benim evime gittik. Çok mutluyuz” dedi.
http://kucukkadinlar.fanbb.net

ÖNCE EŞİNİ ALDATTI SONRA CANLI YAYINDA...
1 sayfadaki 1 sayfası