Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  genelgenel  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Küçük kadınlar fan sitesine hoş geldiniz..

O DA BABASI GİBİ BEŞİKTAŞLI!...

YazarMesaj
Tuba
Admin
Admin
Tuba

O DA BABASI GİBİ BEŞİKTAŞLI!... Empty
MesajKonu: O DA BABASI GİBİ BEŞİKTAŞLI!...   O DA BABASI GİBİ BEŞİKTAŞLI!... EmptyPaz Mart 07, 2010 8:05 pm

Samet Aybaba’nın kızı Gülşen Aybaba, “Mutluluk Kenti” isimli albümüyle müzik dünyasına adım attı!..

Radyo Pink’te "Cadı Kazanı" programına konuk olan Gülşen Aybaba çarpıcı açıklamalar yaptı!...

İşte Gülşen Aybaba’nın Açıklamaları;

* Babamdan dolayı tanımadığım insanlar yanıma gelip ‘Dikkatli ol babana laf getirme. Bizleri de zor duruma düşürme ’ diye uyarıyor. Albüm çıktığından beri internette şarkılarım hakkında ilginç açıklamalar yapılmış. Biri mesela 'Beşiktaşlı değil mi bu bundan birşey olmaz", Biri demiş ki "Aslanım benim Beşiktaşlı değil mi işte". Ama bana en çok Çarşı sahip çıktı ne yalan söyleyeyim. Onlar için şarkı yapmak isterim.

* Babam bir barda sahne almayacağımı, mini etek ve topuklu ayakkabı ile dolaşmayacağımı biliyor. O yüzden bana çok güveniyor.

* Babam o dönem Gençlerbirliği’ni çalıştırıyordu. Trabzon’a gittik. Otelde kalıyoruz. Sabah asansöre bindim. 2. katta durdu 5 tane futbolcu bindi. Benim de arkam dönük. Önüme döndüğümde beni gördüler hemen düğmeye bastılar bir alt katta inip yok oldular. Lobideyim bir baktım merdivenlerden iniyorlar. Yanlarına gittim niye indiniz dedim " Hocamız kızar diye korktuk" dediler.

Ben bir yere girdiğim an çıkıyorlardı. Çok korkuyorlar babamdan. Ondan sonra babamla maçlara gitmemeye başladım
http://kucukkadinlar.fanbb.net

O DA BABASI GİBİ BEŞİKTAŞLI!...
1 sayfadaki 1 sayfası