Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  genelgenel  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Küçük kadınlar fan sitesine hoş geldiniz..

eN SüpeR MSN niCKLeRi

YazarMesaj
Tuba
Admin
Admin
Tuba

eN SüpeR MSN niCKLeRi  Empty
MesajKonu: eN SüpeR MSN niCKLeRi    eN SüpeR MSN niCKLeRi  EmptyCuma Tem. 30, 2010 9:16 pm

-Çocukların bir masala kandığı gibi ben de senin gözlerine kanmışım.Güneşin yeryüzünü yaktığı gibi senin gözlerinde yanmışım...

-Ben yaşadıkça sen çıldıracaksın..

-Bizi eskiler tanır,yeniler örnek alır,tanımayanlar ise ibret alır...

-Yalvarırım dön diyeceğimi mi sandın...

-Nokta kadar menfaat için,virgül kadar eğilmem..

-Hayatta her şeyden vazgeçtim.Buna sende dahilsin..

-Sevgiyi taşımak değil hasreti çekmek zor.Gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor.Yaşamak değil özleyipte görememek zor...

-Ağla utanma.Gözyaşların onurundur saklama...

-Kaç kere yemin ettim,kaç gönüle de girdim.Sensiz yapamıyorum ah bak yine geri geldim..

-Aşk vazgeçiştir bazen...

-Bitmez dediğim her şey bitti,gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..

-aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

-Cok özür diliyorum ellerini tuttugum icin, cok özür diliyorum gözlerine baktigim icin, cok özür diliyorum seni insan yerine koyup sevdigim icin..

-Düsman kelimesinin anlamini.. arkadas sifatiyla tasiyanlardan ögrendim...

-ßiziM $€vD@mıZ $iZiN H@y@LL€riniZ€ ßil€ $ıGmAzZzZzZ...

-//·· ßaNa zoRdan söz EtMe! zaten TA KENDİSİYİM!····»

-SusArSam beLqi GeçMiş UnuTulAcak. FakaT UnuTma Ben bi KonuşUrSam BütüN heRkeSs HayRan oLacAq.

-ßen seni sevmeq için deil,sevmenin ne oldugunu gör diye sevdim!!

-Tam alışmışken sensizliğe!..... Döndün geri!.... Bu dünya sensiz durmuş!.... Dönmüyor sanki

-Nokta koyamadığım tek cümlem sensin..

-Hayatımdan gidenler...Bir daha geri gelmeyi hayal bile etmeyin...Hayatıma yeni girenler..Gitmeyi düşünürseniz..Hiç beklemeyin!!!

-SusaRak ağLama sanatıNı beN senDen ögRendim!

-GözlerimiN gözLerine değiDiği her aN akLımda.. Olur da biRgün başkasına bakarsan, gözLerimi hatırLa..

-Birlikte çarpan kalbimizin sesi bile hala kulakLarımda.. Unutamadım sevdiğim, sen de beni unutma..

-вaηa вaк zaγıFLaмış qöяeN SüpeR MSN niCKLeRi  Foolishüмм Sєηi!! кaяaктєя σLaяaк тaвiкi

-Sєη iiкii γüzLüSüη … haηqii тaяaFiiηa тüкüяєγiм!!

-вσşwєя,hєp aγηı мaSaL ‘haγaт ωє вєη’ İşтє σ кeN SüpeR MSN niCKLeRi  Foolishя

-вєηiм iςiη qidєη qidєя, qiттiği qüη вiтєя!

-Uηuт qiтSiη diγσяSuη кσLaγ σLSa uηuтuяeN SüpeR MSN niCKLeRi  Foolishuм вiLiγσяSuη

-αякαм∂αη кσηυ$αηlαя αякαм∂α тαкılмαуα ∂єωαм єтѕιηlєя!

-кaL dєeN SüpeR MSN niCKLeRi  Foolishiм qiттiη .. вєηiм hiкaγємeN SüpeR MSN niCKLeRi  Foolishiη вiттiη ..

-Daha вσγuη вi кaяiS вєγFєηeN SüpeR MSN niCKLeRi  Foolishi σLмaγa ςaLiSS..pєSiмeN SüpeR MSN niCKLeRi  Foolishє dσLaSмa σтuя dєяSiηє ÇaLiSS ….!!!

-Aяткк dєwiя déişтi éé тaвii вηeN SüpeR MSN niCKLeRi  Foolishé déişтiм кıSa кéSS aятıкк вiттi Séηiη мσeN SüpeR MSN niCKLeRi  Foolishη ć0σкктaη qéćтi
-

....aRKaDaŞLaR YorumLaRınıZı BeKLiYoRum......[/font]
http://kucukkadinlar.fanbb.net

eN SüpeR MSN niCKLeRi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ^^^^MSN^^^^^ nickleri
» Msn Nickleri..!
» ask nickLeri
» Komik Msn Nickleri
» Süper iki resim..