Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  genelgenel  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Küçük kadınlar fan sitesine hoş geldiniz..

Birgün Boyunca Tuba Büyüküstün ile Birlikte Oldum ve Çok Yoruldum ..

YazarMesaj
Tuba
Admin
Admin
Tuba

Birgün Boyunca Tuba Büyüküstün ile Birlikte Oldum ve Çok Yoruldum ..  Empty
MesajKonu: Birgün Boyunca Tuba Büyüküstün ile Birlikte Oldum ve Çok Yoruldum ..    Birgün Boyunca Tuba Büyüküstün ile Birlikte Oldum ve Çok Yoruldum ..  EmptySalı Tem. 27, 2010 9:55 pm

Bir gün boyunca Tuba Büyüküstün ile birlikte oldum ve çok yoruldum
YAZIYA başlık atmaya gelince her yazar bir anlamda hanutçu gibi davranır. Okuyucuya, yazıma ?gel gel? demek zorundasınız. Bence bu yazının başlığı, bir hanutçu başyapıtı oldu.

Üstelik başlık yalan da değil. Gerçekten bir gün boyunca Tuba Büyüküstün ile birlikte oldum ve de çok yoruldum.

Vogue Dergisi yöneticilerine, değişik tür bir yazı denemesi yapmak istiyorum dediğimde beni Tuba Büyüküstün ile temmuz sayısı için yapılan fotoğraf çekimine davet ettiler.

Ve ben araştırmacı gazeteciliğin ne kadar da zor, yorucu ve zahmetli bir iş olduğunu anladım, gün boyu Hasan Cemal gibi kan ter içinde çalıştım.

Birbirinden seksi kıyafetler içinde değişik seksi pozlar vermekte olan güzel kadını, iki metre yakınında oturmuş cigarillo içerek izlediğim an, baştan sona zorlu geçen günümün beni en zorlayan anıydı.

Orada sakin, heyecanını fazla belli etmeden ve kadına fazla dik dik bakmamaya çalışarak oturmanın kolay bir iş olduğunu sanıyorsanız, yanılıyorsunuz.

Araştırmacı gazetecilikte zirve yaptığım günü başarıyla bitirdim. Okuyucum için gerekirse saçımı bile süpürge yapacağımı, umarım bu son çektiğim cefadan sonra görmüşsünüzdür.

Günü başarıyla bitirdim, ama başlangıcı o kadar başarılı değildi. Tuba Hanım?ı bekliyorduk. Batasıca karnım acıktı, orada bulduğum bir muzu hızla yedim. Son lokmamı çiğnerken bu kadar güzel, nasıl olabildiğini pek anlayamadığım Tuba Hanım geldi yanıma, elini uzattı, acele tıkınmaktan olsa gerek ağzımda, burnumda ve büyük ihtimalle saçımda bile muz vardı. Uzatılan zarif eli tutamadım, istesem kızı iki yanağından da öpebilirdim. Ama uğursuzluk var başımda, bahtım yok ben ne yapayım, o an tuvalete kaçtım ve kendimi insan ortasına çıkacak hale getirdim sanıyorum.

Serdar Turgut
kaynak:haberturk.com

keşke senin yerinde olabilsem hahaha
http://kucukkadinlar.fanbb.net

Birgün Boyunca Tuba Büyüküstün ile Birlikte Oldum ve Çok Yoruldum ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tuba Büyüküstün Ve Beren Saat Aynı Projede
» Armi o adamla birlikte olmamıştır(inşallah)!!!!
» Tuba
» Öldüren Cazibe Tuba!
» tuba büyük üstün ve sevgilisi