Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAnasayfa  genelgenel  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Küçük kadınlar fan sitesine hoş geldiniz..

Beta - Misafir

3 posters
YazarMesaj
Tuba
Admin
Admin
Tuba

Beta - Misafir  Empty
MesajKonu: Beta - Misafir    Beta - Misafir  EmptyPtsi Tem. 26, 2010 7:39 pm

En değerli misafirim…

Bugün bıraktığın anılarınla boğuşuyorum odamda. Sen düzenlemişsin her tarafı. Her taraf sen kokuyorBeta - Misafir  Virgul sen var gibisin aslında… Ya da ben senin hayalinle süsledim her tarafı.

Son nefesleri vereceğimiz güne kadar kalamadın. Oysa tahminimce otuz sene kalmıştı benim son nefesime. Bir yaşam vaat ettim ben sanaBeta - Misafir  Virgul bu evin içinde. Kabul etmiştin. Meğer sen hep bu izbe evin penceresinden bakıyormuşsun.

Ben seni elimden geldiğince ağırlamaya çalıştım. Yapamamışım. Bazen bu evi talan etmişiz o saçma sapan kavgalarla. Hala kırık dünlerin etkisi var bütün yarınlarda…

Sen bu evin karanlığı ile baş edemedin sevgilim. Bense o karanlığın en ücra köşesinde yaşıyorum şimdi. Bavulunu toplamış misafirin ayaklarına kapanmak değer mi? Kapıları kilitlemeli mi bir yere kaçmasın diye sevgili?

Bu evi yıkma sevgilim. Ben burada yaşıyorum. Ben buradayım hep. Hep seni bekliyorum kapılar pencereler açıkBeta - Misafir  Virgul duvarlar yıkık ama yine ışık yok sen olmadıkçaBeta - Misafir  Virgul hala karanlık…

Dışarısı çok korkunç sevgilim gitme. GitmeBeta - Misafir  Virgul seni izlemek zor başka evlerin içindeBeta - Misafir  Virgul başka düzenlerleBeta - Misafir  Virgul başka aşklardaBeta - Misafir  Virgul başka sevgilerdeBeta - Misafir  Virgul başka dudaklarda… Sen başkalaştıkça…

Seni kimse almadı benden ama alacaklı gözler var etrafta… Senin kalbin yabancılaştı şimdi insanlara. Ama biliyorum tanıdık birisi çıkacak o insanlar arasında.

Seni benden kimse almadı ama beni benden sen aldın be sevgilim. İşine yaramam bırak beni. Bırak kırılmış kalbimiBeta - Misafir  Virgul bırak umutlarımıBeta - Misafir  Virgul bırak gülücüklerimiBeta - Misafir  Virgul bırak yalan tebessümlerimi… Beni yalnız bırak bu evde ama sende ol içinde…

Ben bu aşk sorumluluğunu üstlenemedim. Her şeyden çok sevmek yeterli olmuyormuş demekBeta - Misafir  Virgul bilemedim. Gitmeni kabullenmeyi bilemedim. Hayatımın tadını kaçırdınBeta - Misafir  Virgul o yüzden tadını çıkarmayı bilemedim. Bu evi kendim yıkmayı bilemedim. "Başka evlerde senin mutluluğun" dedilerBeta - Misafir  Virgul taşınmayı bilemedim. En mutsuz olduğum anlarda sen olmadıkça ağlamayı bilemedim. En gülünç esprilere kahkahalar atarkenBeta - Misafir  Virgul içten gülmeyi bilemedim. Şimdi tek bildiğim dışarıya baktığın pencerelerden seni izlemek… Ya gel bu eve yenidenBeta - Misafir  Virgul ya da git bu mahalleden… Penceremdeki manzaram olma… Gözümdeki yaşlar olarak karış yağmurlara…

Terk et bedenimi ben terk etmeden… Benim yarınım olBeta - Misafir  Virgul umudum değil… Gelirsen de hiç gitme… Benimle paylaş bu evi ve ev arkadaşım ol…

“Misafirim değil...”
http://kucukkadinlar.fanbb.net
ipek*
Admin
Admin
ipek*

Beta - Misafir  Empty
MesajKonu: Geri: Beta - Misafir    Beta - Misafir  EmptyCuma Tem. 30, 2010 11:58 am

saol canım :)
**SiMgE**

Beta - Misafir  Empty
MesajKonu: Geri: Beta - Misafir    Beta - Misafir  EmptyCuma Tem. 30, 2010 8:55 pm

saolll
Tuba
Admin
Admin
Tuba

Beta - Misafir  Empty
MesajKonu: Geri: Beta - Misafir    Beta - Misafir  EmptyCuma Tem. 30, 2010 9:10 pm

bişey deil Beta - Misafir  130770
http://kucukkadinlar.fanbb.net

Beta - Misafir
1 sayfadaki 1 sayfası